Головна » Бібліотечка » Книги » Книги

Відлуння літературного Закарпаття
20.12.2017, 12:20

Відлуння літературного Закарпаття: літературні портрети, літературознавчі статті, інтерв’ю та рецензії / Іван Хланта. – Ужгород: ТДВ «Патент», 2017. – 808 с.: іл.

У книжці подано літературні портрети, літературознавчі статті, інтерв’ю та рецензії про окремих представників красного письменства Закарпаття.

Видання посяде належне місце на книжкових полицях літературознавців, студентів філологів, учителів, учнів та всіх, хто цікавиться досягненнями вітчизняної художньої літератури.

Кожна книга науковця доступна, бездоганна. Вона інтенсивно нарощує художньо-естетичний смак читачів, сприяє виробленню його власних критеріїв оцінки літературної праці наших земляків, утвердження української мови в усіх суспільних сферах нашого життя. Водночас, вона як вогонь, що підтримує мудрість, обігріє, подивує і духовно збагатить, наростить наші пізнання на царині сучасного крайового животворного літературного процесу.

Нове видання «Відлуння літературного Закарпаття», до якого, крім статей, інтерв’ю та рецензії, увійшло 34 літературних портрети, стало пізнавальним. Воно очистило людські стосунки, викликало роздуми, емоції, приємні враження і хвилювання, реальним словом і ділом повернуло нас лицем до багатогамного і багатовимірного навколишнього світу, до кінця незбагненного і заманливого сьогодення. Воно донесло до нас велику любов автора до його колег по перу, які добірним зерном свого таланту, письма засіяли нашу уяву, свідомість і душу, показали неспинний животворний літературний процес нашого краю. У багатовимірному літературному світі він ще не раз збагатить і подивує нас новими виданими творами, незнаними нам досі сторінками літературного життя Закарпаття.

Категорія: Книги | Додав: oomckuzh
Переглядів: 80 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Наша адреса
Закарпатський ООМЦК
вул. Волошина, 18
Ужгород, 880005+38(03122)34035 oomckuzh@gmail.com
Ми на мапі
Закарпатський обласний організаційно-методичний центр культури