Головна » 2018 » Червень » 1 » 6 червня відкриється виставка живописних робіт учасників пленеру "Ужгород квітневий"
17:36
6 червня відкриється виставка живописних робіт учасників пленеру "Ужгород квітневий"

 Нещодавно на базі Обласного організаційно-методичного центру культури відбувся обласний семінар-пленер «Ужгород квітневий », у якому взяли участь понад 20 художників, серед яких як аматори, так і професіонали.

Мета заходу – налагодження зв’язків та обмін творчим досвідом і новими ідеями між митцями з усіх районів Закарпаття та напрацювання навиків у написанні пейзажу.

Цьогоріч митці малювали на території Закарпатського музею народної архітектури та побуту, мали можливість поспілкуватись у невимушеній, дружній атмосфері.

У семінарі-пленері взяли участь Емма Левадська, Олена Гораль-Тріщук, Олександр Сидорук, Василь Вовчок, Марина Цуга, Микола Іванчо, Костянтин Ковган із міста Ужгород; Антон Секереш, із міста Мукачево; Ольга Гал  із міста Виноградів; Магдалина Березанич із смт Великий Березний; Віктор Андріанов із Перечинського району та інші митці.

 У Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту 6 червня о 16 годині, відкриється виставка живописних робіт учасників пленеру. Виставка триватиме до кінця червня.

Володимир Мишанич

Переглядів: 312 | Додав: oomckuzh | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Наша адреса
Закарпатський ООМЦК
вул. Волошина, 18
Ужгород, 880005+38(03122)34035 oomckuzh@gmail.com
Ми на мапі
Закарпатський обласний організаційно-методичний центр культури