Головна » 2017 » Грудень » 18 » Аркадій Мухомед’янов представив публіці живопис та графіку
12:08
Аркадій Мухомед’янов представив публіці живопис та графіку

15 грудня в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відкрилася персональна виставка живопису та графіки Аркадія Мухомед’янова.

З вітальним словом виступили директор музею Василь Коцан, директор Обласного організаційно-методичного центру культури Ганна Дрогальчук та заступник начальника управління культури Закарпатської обласної державної адміністрації Ілдико Молнар.

Своїми враженнями про творчість митця поділилися колеги Борис Кузьма та Василь Вовчок.

Автор репрезентував понад 50 робіт виконаних протягом десятиліть його творчості. Переважна більшість творів майстра – це пейзажі й натюрморти, виконані в техніці олійного живопису, а також акварелі. На формування манери письма молодого художника вплинула творчість постіпресіоністів та основоположників крайової школи мистецтва. Серед них Поль Сезан, Йосип Бокшай, Адальберт Ерделі, Андрій Коцка та інші відомі митці. За колоритом та тематикою робіт творчий доробок художника можна розділити на два періоди; ранній і зрілий. Колорит ранніх робіт більш стриманий й ахроматичний, переважають пейзажі.

У дитячі роки Аркадій займався у студії Золтана Баконія при Палаці піонерів в Ужгороді.

У 1977 році закінчив Ужгородське училище прикладного мистецтва, навчався на відділі «художня обробка металу». Викладачі фахових дисциплін: Іван Маснюк, Шандор Петкі, Йосип Бачинський, Іван Манайло, Йосип Пал.

Усе життя Аркадія Мухомед’янова пов’язане з мистецтвом. Працював оформлювачем, дизайнером, займався фотографією, а вільний час присвячував образотворчому мистецтву. Улюблені жанри митця – пейзаж, натюрморт. Працює в техніках олійного живопису та акварелі.

 

Відвідувачі виставки матимуть нагоду ознайомитися з творчістю талановитого й самобутнього митця.

До організації персональної виставки долучився Обласний організаційно-методичний центр культури (директор Ганна Дрогальчук). Над експозицією виставки працювали художник Олександр Малеш та працівники Центру культури  Наталія Стегура та Олена Ваш.

Володимир Мишанич,
провідний методист Обласного організаційно-методичного центру культури

Переглядів: 87 | Додав: oomckuzh | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Наша адреса
Закарпатський ООМЦК
вул. Волошина, 18
Ужгород, 880005+38(03122)34035 oomckuzh@gmail.com
Ми на мапі
Закарпатський обласний організаційно-методичний центр культури