Головна » 2018 » Жовтень » 27 » Названо переможців фестивалю конкурсу «Барви життя»
16:23
Названо переможців фестивалю конкурсу «Барви життя»

25 жовтня в залі Закарпатського академічного обласного театру ляльок пройшов відбірковий тур обласного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя», у якому взяли участь 64 конкурсанти.

Привітали учасників директор департаменту соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації Михайло Петрішка та заступник начальника управління – начальник відділу мистецтв, закладів та установ департаменту культури Закарпатської облдержадміністрації Надія Токарчик, які наголосили, що незалежно від результатів, усі учасники конкурсу вже переможці, адже власною творчістю доводять собі та всім, що для справжнього таланту не існує ніяких обмежень.

Результати відбіркового туру.

Номінація «Музичне мистецтво»

Вокальний жанр

Лауреат І ступеня – Ансамбль «Парасолька» Комунальної установи «Тячівський соціально-реабілітаційний центр для осіб з інвалідністю» Закарпатської обласної ради (керівник Наталія Бокоч).
Лауреат ІІ ступеня – Володимир Богоста (Полянська об’єднана територіальна громада);
Тетяна Нірі (член Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Українське товариство глухих», м. Ужгород).
Лауреати ІІІ ступеня – Злата Лівак (Іршавська дитяча школа мистецтв, викладач Олена Йонаш);
– дует у складі Іванни Маринчак та Валерії Шевченко (Ужгородська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І–ІІІ ступенів, викладач Наталія Бушко).

Інструментальний жанр

Лауреат І ступеня – Оксана Зейкан (с. Імстичово Іршавського району).
Лауреат ІІ ступеня – Бондаренко Матвій (Ужгородська дитяча школа мистецтв, викладач Олександр Полончак).
Лауреати ІІІ ступеня – Гудан Анастасія (Ужгородська дитяча школа мистецтв, викладач Лідія Маніца);
– Химинець Валерія – Середнянська дитяча школа мистецтв Ужгородського району, викладач Оксана Жирош).

Хореографічний жанр

Лауреати І ступеня – ансамбль «Парасолька» Комунальної установи «Тячівський соціально-реабілітаційний центр для осіб з інвалідністю» Закарпатської обласної ради (керівник Наталія Бокоч);
– Павлюк Антоніна (Рахівський районний будинок дитячої та юнацької творчості).
Лауреат ІІ ступеня – Євгенія Кожарінова (член Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Українське товариство глухих», м. Ужгород).

Номінація «Театральне мистецтво та художнє слово»

Лауреат І ступеня – Лівак Злата (учасниця зразкового аматорського музично-драматичного театру «Пролісок» Іршавського районного будинку культури (керівник Василь Філеш).
Лауреати ІІ ступеня – зразковий аматорський музично-драматичний театр «Пролісок» Іршавського районного будинку культури (керівник Василь Філеш);
– Наталія Назарик (Рахівський районний будинок дитячої та юнацької творчості).
Лауреат ІІІ ступеня – Мирон Білінкевич (с. Богдан Рахівського району).

Номінація «Образотворче мистецтво»

Лауреати ІІ ступеня – Іван Чепа (учасник народного аматорського об’єднання  художників та майстрів народної творчості «Колорит Боржави» Іршавського районного будинку культури);
– Югас Євгенія (Середнянська дитяча школа мистецтв Ужгородського району, викладач Тетяна Хіминець);
– Надиршина Олександра – Ужгородська дитяча школа мистецтв, викладач Емілія Роман).
Лауреати ІІІ ступеня – Наталія Качур-Савка (с. Малий Березний Великоберезнянського району);
– Кемський Павло – Перехрестівська спеціальна загальноосвітня школа І–II ступенів Виноградівського району, викладач Наталія Міщанин.

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

Лауреат І ступеня – Куцин Олександр (Ганичівська дитяча школа мистецтв Тячівського району).
Лауреати ІІ ступеня – Габріелла Байвельман, Даніїл Логвиненко, Лідія Бліскош (Медико-соціальний реабілітаційний центр «Дорога життя», м. Ужгород, викладач Габріелла Фекета-Грецька).
Наталія Іллічук – (м. Рахів).
Лауреати ІІІ ступеня – Іляна Войнарович (учасниця народного аматорського об’єднання  художників та майстрів народної творчості «Колорит Боржави» Іршавського районного будинку культури);
– Марія Соколович (Ясінянський територіальний центр соціального обслуговування).

Конкурсантів оцінювали: заступник начальника управління – начальник відділу мистецтв, закладів та установ департаменту культури Закарпатської облдержадміністрації Надія Токарчик (голова журі);
– заступник директора департаменту – начальник управління державних допомог та соціальної підтримки населення департаменту соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації Наталія Омелянюк (співголова журі);
– викладач комунального вищого навчального закладу «Ужгородський музичний коледж ім. Є. Д. Задора» Закарпатської обласної ради, заслужений артист України Михайло Вігула;
– директор комунального закладу «Обласний організаційно-методичний центр культури» Закарпатської обласної ради Ганна Дрогальчук;
– завідувач вокально-хорового  відділу Ужгородської дитячої музичної школи № 1 імені П. І. Чайковського, заслужений працівник культури України Валентина Зелінка;
– завідувач народним етнографічним музеєм комунального закладу «Обласний організаційно-методичний центр культури» Закарпатської обласної ради, заслужений майстер народної творчості України Наталія Стегура;
– викладач Ужгородської дитячої школи мистецтв, член Національної спілки художників України Василь Вовчок;
– завідувач відділу народної творчості та аматорського мистецтва комунального закладу «Обласний організаційно-методичний центр культури» Закарпатської обласної ради, заступник голови Закарпатського обласного осередку Національної хореографічної спілки України Ольга Толвай.

Усі учасники обласного етапу нагороджені призами від організаторів та спонсорів. Спонсори фестивалю-конкурсу: Благодійний фонд «КАРІТАС – CARITAS» Мукачівської греко-католицької єпархії (о. Мирослав Русин), ТЦ «Дастор» (директор Надія Воронич), ФОП «Фантазія» (директор Ганна Машкаринець), ТВМ «Бутор-Плит», Громадська організація «Паралельний світ» (директор Андрій Доніченко), рекламне агентство «Аутдор-Шарк» (директор Олександр Шпеник), Ужгородський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Іван Фленько), міський голова Богдан Андріїв.

Ведуча – Анастасія Буріна, провідний методист відділу народної творчості та аматорського мистецтва комунального закладу «Обласний організаційно-методичний центр культури» Закарпатської обласної ради.

Щира вдячність голові Закарпатської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Українське товариство глухих» Наталії Булеці за сурдопереклад.

КЗ  «Обласний організаційно-методичний центр культури» ЗОР

Переглядів: 34 | Додав: oomckuzh | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar
Наша адреса
Закарпатський ООМЦК
вул. Волошина, 18
Ужгород, 880005



+38(03122)34035 oomckuzh@gmail.com
Ми на мапі
Закарпатський обласний організаційно-методичний центр культури