Головна » 2017 » Вересень » 22 » У Берегові для методистів і керівників аматорських театральних колективів організували творчу лабораторію з театрального мистецтва
12:29
У Берегові для методистів і керівників аматорських театральних колективів організували творчу лабораторію з театрального мистецтва

21 вересня на базі Берегівської дитячої школи мистецтв ім. З. Кодая пройшла обласна творча лабораторія з театрального мистецтва на тему «Словесна дія. Основи техніки мовлення в аматорському театральному колективі» для методистів районних методичних кабінетів і керівників аматорських театральних колективів (студій) області.

Привітали учасників обласної лабораторії викладачі та учні школи мистецтв музичним номером «Задунайські забави». До присутніх звернулася начальник управління культури Берегівської міської ради Оксана Радик, яка акцентувала увагу на важливості проведення заходу.

Зі вступним словом виступила головний спеціаліст управління культури закарпатської облдержадміністрації Вікторія Фролова, яка наголосила, що такі семінари є хорошим обміном досвіду і підвищенням рівня кваліфікації.

 Слово й голос, як відомо, складають основу сценічної мови, а відпрацювання чіткої дикції для актора – це базовий інструмент його професійної діяльності.

Практичне заняття «Робота над дикцією в аматорському колективі» провела провідний методист з театрального жанру відділу народної творчості та аматорського мистецтва Катерина Гара.

Учасники семінару мали змогу отримати не тільки методичні, але й практичні рекомендації від Вероніки Тищук – викладача театральних дисциплін Ужгородського коледжу культури і мистецтв, керівника зразкового аматорського театру «Росинка» Мукачівської ДШМ №2 стосовно «Голосоутворення (фонація). Механізму голосоутворення та робота над ним».

Учасники семінару також взяли участь у святкових заходах з нагоди відзначення 25-річчя творчої діяльності Ольги та Олександра Матеїв – режисерів народного аматорського українського театру імені Ярослави Бандурович Берегівського міського будинку культури. Також відбулася презентація їхньої збірки п’єс «Одного разу в «Берегсасі» та їх вистави "І були кози ситі та сіно ціле, допоки...".

 

Переглядів: 195 | Додав: oomckuzh | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Наша адреса
Закарпатський ООМЦК
вул. Волошина, 18
Ужгород, 880005+38(03122)34035 oomckuzh@gmail.com
Ми на мапі
Закарпатський обласний організаційно-методичний центр культури