Головна » 2016 » Травень » 30 » Відбувся семінар-пленер «Ужгород травневий»
18:01
Відбувся семінар-пленер «Ужгород травневий»

Мета семінару-пленеру: налагодження зв’язків та обміну творчим досвідом і новими ідеями між митцями з усіх районів Закарпаття та напрацювання навиків у написанні пейзажу.

У семінарі-пленері взяли участь Емма Левадська, Тетяна Сопільник, Олена Гораль-Грищук, Олександр Сидорук, Василь Вовчок, Петро Шолтес із міста Ужгород, Ольга Гал та Любов Шпак із міста Виноградів, Антоніна Дурда та Надія Вербищук із Іршавщини, Михайло Грига з смт Воловець, Ірина Попдякуник із міста Мукачево, Магдалина Березанич із смт Великий Березний.

Привітала учасників семінару заступник директора Обласного організаційно-методичного центру культури Оксана Попдякуник.

З питанням  «Пейзаж у творчості закарпатських художників» виступив член Національної спілки художників України Петро Шолтес. Він також поділився своїми спогадами про відомих художників краю, що нині вже стали класиками.

На завершення відбувся огляд, обговорення виконаних робіт учасниками семінару-пленеру та підведення підсумків, на якому виступила директор Обласного організаційно-методичного центру культури Ганна Дрогальчук.

У рамках семінару-пленеру його учасники відвідали галерею-майстерню відомого скульптора і живописця Івана Маснюка, ознайомилися з його творчим доробком.

Володимир МИШАНИЧ,
провідний методист
Обласного організаційно-методичного центру культури

Переглядів: 311 | Додав: oomckuzh | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Наша адреса
Закарпатський ООМЦК
вул. Волошина, 18
Ужгород, 880005+38(03122)34035 oomckuzh@gmail.com
Ми на мапі
Закарпатський обласний організаційно-методичний центр культури