Головна » 2018 » Травень » 30 » Визначили переможців конкурсу «Моя весна»
16:32
Визначили переможців конкурсу «Моя весна»

29 травня 2018 року в смт Середнє відбувся ХVІ обласний конкурс українського художнього слова імені Івана Ірлявського «Моя весна». У ньому взяли участь 46 учасників (номінація «Поезія» – 30, номінація «Проза» – 4, номінація «Гумор» – 8, номінація «Власна творчість» – 4) з Берегівського, Великоберезнянського, Виноградівського, Іршавського, Мукачівського, Рахівського, Ужгородського, Хустського районів та міст Мукачево, Ужгород, Хуст і Чоп. Не взяли участь Воловецький, Міжгірський, Перечинський, Свалявський та Тячівський райони й місто Берегово.

Компетентне журі у складі: голови – Густі Василя Петровича – голови Закарпатської організації Національної спілки письменників України, заслуженого працівника культури України; Дрогальчук Ганни Василівни – директора комунального закладу «Обласний організаційно-методичний центр культури» Закарпатської обласної ради; Ігнатович Олександри Степанівни – доцента кафедри української літератури ДВНЗ «Ужгородський національний університет», члена Закарпатської організації Національної спілки письменників України; Малик Галини Миколаївни – головного редактора Закарпатської філії видавництва «Знання», члена Закарпатської організації Національної спілки письменників України; Мендель Світлани Василівни – головного спеціаліста управління мистецтв, культурно-освітніх закладів та установ відділу мистецтв, закладів та установ департаменту культури Закарпатської облдержадміністрації; Шип Оксани Василівни – завідувача циклової комісії  режисерських  дисциплін комунального вищого навчального закладу «Ужгородський коледж культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради, визначило переможців конкурсу:

Номінація  «Поезія»

Лауреат І ступеня

Володимир Луцький – учасник народної аматорської студії поезії «Чарівне слово» Ужгородського міського центру дозвілля – будинку культури (керівник Наталія Дубініна).

Лауреат ІІ ступеня

Вікторія Кудрич – учасниця гуртка художнього слова будинку культури села  Богдан Рахівського району (керівник Марія Ретізник).

Лауреати ІІІ ступеня

Іванна Воробканич – учасниця народної аматорської студії поезії «Чарівне слово» Ужгородського міського центру дозвілля – будинку культури (керівник Наталія Дубініна).

Анастасія Дубович – учениця Хустської дитячої школи мистецтв  (викладач Ельвіра Попович).

Ганна Стільник – учасниця зразкового аматорського музично-драматичного театру «Пролісок» Іршавського районного будинку культури (керівник Василь Філеш).

Номінація «Проза»

Лауреат І ступеня

Вікторія Доганич – учасниця гуртка художнього слова села Дубрівка Ужгородського району (керівник Оксана Шелак).

Лауреат ІІ ступеня

Алєксандра Кривська – учениця Хустської дитячої школи мистецтв  (викладач Наталія Гержик).

Лауреат ІІІ ступеня – не  визначили.

Номінація «Гумор»

Лауреат І ступеня

Катерина Микита – учениця Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів.

Лауреат ІІ ступеня

Яків Капустін – учень Мукачівської дитячої школи мистецтв № 2  (викладач Лілія Приходько).

Лауреати ІІІ ступеня

Аліна Грицак – учениця Стеблівської дитячої школи мистецтв Хустського району (викладач Мар’яна Силимонка);

Валерія Латуш – учасниця народної аматорської студії поезії «Чарівне слово» Ужгородського міського центру дозвілля – будинку культури (керівник Наталія Дубініна).

Номінація «Власна творчість»

Цьогоріч лауреатів не визначили.

Дипломами нагороджені

У номінації «Поезія»: Валентина Понзель – учениця Великолучківської дитячої школи мистецтв Мукачівського району (викладач Наталія Балог); Анастасія Мордяк – учасниця гуртка художнього слова філіалу-бібліотеки смт Середнє Ужгородського району (керівник Тамара Сарана); Анастасія Манзулич – студентка Комунального вищого навчального закладу «Ужгородський коледж культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради (викладач Оксана Шип); Катерина Глюдзик – студентка Комунального вищого навчального закладу «Ужгородський коледж культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради (викладач – заслужена артистка України Наталія Орєшнікова); Крістіна Мушак – учасниця гуртка художнього слова будинку культури с. Волосянка Великоберезнянського району (керівник Світлана Дзяма).

У номінації «Проза»: Віталій Плешинець – учень Стеблівської дитячої школи мистецтв Хустського району (викладач Мар’яна Драгушинець); Крістіна Губена – учениця Ужгородської дитячої школи мистецтв (викладач Галина Вукста).

У номінації «Гумор»: Альона Погоріляк – учениця Широківської дитячої школи мистецтв Виноградівського району (викладач Олександр Дубровка).

Переможцям вручили грамоти та книжки. Усі інші були відзначені подяками.

Конкурс завершився покладанням квітів до меморіальної дошки поетові Іванові Ірлявському у його рідному селі Ірлява на Ужгородщині.

Ольга ТОЛВАЙ,
завідувач відділу народної творчості та аматорського мистецтва
КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури» ЗОР

Переглядів: 216 | Додав: oomckuzh | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Наша адреса
Закарпатський ООМЦК
вул. Волошина, 18
Ужгород, 880005



+38(03122)34035 oomckuzh@gmail.com
Ми на мапі
Закарпатський обласний організаційно-методичний центр культури