Головна » 2017 » Грудень » 12 » Закарпатці на Всеукраїнському фестивалі творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя»
12:25
Закарпатці на Всеукраїнському фестивалі творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя»

У Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український Дім» за підтримки Міністерства культури України 4 грудня відбувся заключний етап Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя».

Фестиваль заснований Міністерством культури України в 2009 році. Проводиться щорічно з метою сприяння процесу реабілітації та соціальної адаптації людей з обмеженими фізичними можливостями засобами мистецтва.

Учасниками цьогорічного фестивалю  стали близько 200 переможців регіональних етапів конкурсу різних вікових категорій з усієї України, які продемонстрували свої таланти у вокально-хоровому, хореографічному жанрах, інструментальному виконанні, театральному мистецтві та художній творчості.

Свої роботи «Весілля в Осої», «Дзвіниця Ільниці», «Пейзаж із соняшниками» і «Осінь» представив Іван Чепа (с. Ільниця) у номінації образотворче мистецтво (живопис); скатерті, рушники, серветки – Іляна  Войнарович (м. Іршава) у номінації декоративно-прикладне мистецтва (вишивка). У номінації музичне мистецтво, інструментальний жанр (сопілка) на сцені свій талант демонструвала Оксана Зейкан (с. Імстичево), яка подарувала слухачам «Віночок українських народних пісень». Несподіванкою для глядачів була у її виконанні пісня «Пливе кача» для учасників АТО. Уляна Кастран (м. Ужгород) виконала пісні із репертуару Емми Шаплін «Spente le stelle» та Іларії «Рано» у номінації вокально-хоровий жанр.

Усі учасники  фестивалю були відзначені дипломами.

Переглядів: 89 | Додав: oomckuzh | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Наша адреса
Закарпатський ООМЦК
вул. Волошина, 18
Ужгород, 880005+38(03122)34035 oomckuzh@gmail.com
Ми на мапі
Закарпатський обласний організаційно-методичний центр культури