Заклад засновано 110 років тому коштом інтелігенції краю. Нинішнє приміщення школи побудоване у 1979 році за підтримки Українського товариства глухих. Зараз у навчальному закладі вчаться 92 дітей із вадами слуху з усіх куточків краю.
Протягом двох годин майстрині вчили понад тридцять дітей робити мальованки та створювати воскові писанки.
«Це вже другий подібний захід, ініційований Центром за останній тиждень. У суботу ми провели майстер-клас із писанкартсва для дітей, які приїхали із батьками у наш край із Донецька, Макіївки, Луганська та інших міст. Такими заходами намагаємося долучити школярів до традицій створення великодньої писанки. Сьогодні наші закарпатські майстрині передають свій досвід підростаючому поколінню», – повідомила директор Обласного організаційно-методичного центру культури Ганна Дрогальчук.
«Вихованці закладу – творчі особистості, а школа обладнана спеціалізованими майстернями, де учні опановують відповідні спеціальності. Майстер-клас – це справжнє свято. Сподіваюся, що знання, які діти отримали, використають і вдома», – поділилася враженнями директор школи Наталія Бушко.
Частину писанок вихованці школи-інтернату заберуть додому, щоб докласти до своїх великодніх кошиків. Декілька буде передано на облаштування Писанкового дерева, що встановлять в Ужгороді дев’ятого квітня.
Вл. інформація
|